website design templates

FAQ

BILETY

Czekamy na na realizacji przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z nami pod adresem tickets@followthestep.com

Nie, prawo konsumencki nie przewiduje możliwości zwrotu biletów zakupionych na wydarzenia kulturalne i koncerty. 

Prześlij nam dokładny opis błędu na tickets@followthestep.com dołączając zrzut ekranu.

WEJŚCIE NA FESTIWAL

Tak, zdecydowanie. Ze względu na własne bezpieczeństwo warto mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Dodatkowo taki dokument pozwoli na weryfikację wieku osób uprawnionych do samodzielnego przebywania na terenie festiwalu. Więcej informacji w regulaminie.

Tak. Jeśli uczestnik nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem, np. legitymacją szkolną czy studencką lub paszportem.

Nie. Wstęp na teren Undercity Festival 2019 mają jedynie osoby pełnoletnie. Wstęp udzielany jest na podstawie ważnego biletu oraz dokumentu tożsamości.

Tak, bilet elektroniczny należy wydrukować aby przyspieszyć proces weryfikacji.

Bardzo prosimy o przyjazd na teren festiwalu z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym w celu dotarcia na czas na koncert ulubionego artysty. Optymalny czas przybycia przed rozpoczęciem wybranego artysty to 2 godziny.

Nie, Undercity Festiwal nie posiada parkingu dla osób uczestniczących w imprezie.  W okolicy znajduje się wiele bezpłatnych oraz płatnych miejsc parkingowych wliczając parking obiektu COS Torwar.

Tak, kobiety w ciąży mogą jak najbardziej uczestniczyć w festiwalu oraz korzystać z udogodnień oferowanych osobom z niepełnosprawnościami. Ze względu na charakter wydarzenia (min. natężenie dźwięków i dużą liczbę uczestników, szczególnie w okolicy scen) prosimy przyszłe mamy o dokładne rozważenie chęci udziału w festiwalu.

Wnoszenie selfiesticków, statywów, dronów, dużych parasoli ze szpiczastymi metalowymi lub drewnianymi zakończeniami oraz pojazdуw typu deskorolka, hoverboard, rolki oraz innych jednośladów jest niedozwolone. Uczestnik festiwalu może zabrać ze sobą małą, składaną parasolkę. Informujemy, że festiwal posiada zerową tolerancję dla posiadaczy wszelkich substancji odurzających. Pozostałe przedmioty, których wniesienie na teren festiwalu jest zabronione wymienione są w regulaminie imprezy.

Tak, na teren festiwalu można wnieść power bank niewielkich rozmiarуw (mieszczący się
w dłoni).

Zabronione jest wnoszenie wszelkiego rodzaju jedzenia i napojów. Na terenie festiwalu znajdują się stoiska gastronomiczne, na których będzie można kupować produkty spożywcze. Wyjątkiem są osoby na specjalnej diecie zaleconej przez lekarza. Więcej informacji na ten temat znajduje się w regulaminie imprezy.

Osoby, których stan zdrowia wymaga podania specjalistycznych lekarstw, mogą posiadać niezbędne im lekarstwa i przybory medyczne do podania lekarstw, jednak wymagane jest okazanie zaświadczenia lekarskiego o konieczności posiadania ich przy sobie. Wnoszenie własnego jedzenia i napojów jest możliwe wyłącznie w przypadku ściśle określonych diet potwierdzonych orzeczeniem lekarskim. Prosimy jednocześnie aby jedzenie i napoje przechowywane były w sposób nienaruszający postanowień regulaminu w kwestii bezpieczeństwa (niedozwolone są napoje w puszce, szklanych butelkach, termosy). Osoby z cukrzycą zachęcamy do zabrania ze sobą saszetek z płynną glukozą, dostępnych w każdej aptece.

Ze względu na długość trwania imprezy oraz jej lokalizacje na ten moment nie przewidujemy utworzenia depozytu na terenie festiwalu. Prosimy o rozważne podejście przy wybieraniu przedmiotów zabieranych na festiwal. 

Tak. Szatnia będzie znajdowała się za wejściem głównym na teren festiwalu i będzie bezpłatna. Każdy z uczestników imprezy po oddaniu przedmiotu otrzyma numerek za którego zgubienie obowiązywać będzie kara 50 PLN. Organizator nie odpowiada za rzeczy wartościowe pozostawione w bagażu i okryciach wierzchnich.

Na festiwalu uczestnik zapłaci własnymi kartami płatniczymi lub telefonami w technologii zbliżeniowej.

Tak, można robić zdjęcia, ale tylko amatorskimi aparatami cyfrowymi z zoomem optycznym poniżej 6x oraz tradycyjnymi amatorskimi aparatami kompaktowymi. Nie można wnosić profesjonalnych aparatуw fotograficznych, kamer ani innego sprzętu nagrywającego audio-video bez pozwolenia organizatora.

OBSERWUJ NAS!