Mobirise

PRAKTYCZNE INFO

Każdy uczestnik imprezy jest zobowiązany stosować się do postanowień Regulaminu Festiwalu, którego pełna treść jest dostępna TUTAJ oraz na terenie festiwalu w punktach informacyjnych.

ZABRONIONE NA TERENIE FESTIWALU JEST UŻYWANIE

Zakaz wnoszenia sprzętu rejestrującego audio-video, w tym dronуw i selfiesticków oraz określonych w regulaminie aparatуw foto.
Zakaz wnoszenia niebezpiecznych przedmiotуw, w tym broni, petard, rac.
Zakaz wnoszenia alkoholu i środków odurzających.
Zakaz wnoszenia własnych napojów i jedzenia.
Zakaz wnoszenia zamkniętych paczek, pakunków itd.

GODZINY OTWARCIA

Teren festiwalu jest otwarty od 18:00 do 6:00.

SPRZEDAŻ BILETÓW NA TERENIE FESTIWALU 

Bilety w sprzedaży będą dostępne w kasie przy głównym wejściu na teren festiwalu. Dostępność biletów jest zależna od ogólnej dostępności wejściówek. Bilety przy wejściu sprzedawane będą          w cenie 199 PLN. 

WYMIANA BILETÓW NA OPASKI

Wszystkie bilety muszą zostać wymienione na opaski przed wejściem na teren festiwalu. Wymiana biletu na opaski odbywa się w wyznaczonych punktach przy wejściu na Undercity Festival. Punkt wymiany biletów na opaski czynny jest w dniu 2 listopada 2019 w godzinach 15:00 do 4:00

PUNKTY INFORMACYJNE

Punkty informacyjne znajdują się przy głównym wejściu na teren festiwalu oraz na terenie wydarzenia. Punkt przy wejściu otwarty jest w dniu 2 listopada 2019 w godzinach 15:00 do 4:00 zaś punkt na terenie festiwalu w godzinach 18:00 do 6:00.

OBSERWUJ NAS!