Bilety

Uczestnikiem festiwalu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, która najpóźniej w dniu festiwalu ukończyła 18-nasty rok życia. Osoby małoletnie poniżej 18-nastego roku życia nie będą wpuszczane na teren imprezy pomimo ważnego biletu wstępu.

Czekamy na realizację przelewu przez Twój bank. Czasem trwa to nieco dłużej. Jeżeli po upływie 24h (dnia roboczego) dalej nie otrzymasz biletu, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta naszego dystrybutora biletów pod adresem support@goingapp.pl. Możliwe, że przy zakupie e-mail został w pisany z błędem (literówką). Napisz do Going. na adres support@goingapp.pl. Poprawimy Twoje dane oraz ponownie wyślemy bilet. W przypadku innych pytań dotyczących biletów napisz bezpośrednio do nas na adres tickets@followthestep.com.

Tak, wszystkie osoby, dla których zostały zakupione bilety wejdą bez poroblemu na wydarzenie, o ile ich bilety nie zostaną wcześniej zeskanowane na wejściu. Każdy bilet wstępu posiada unikalny kod kreskowy upoważniający do jednorazowego wstępu na teren imprezy.

Nie, funkcja przekazywania biletów na wydarzenia Follow The Step jest niedostępna. Pracujemy nad nowym rozwiązaniem, o którym poinformujemy Was już niebawem.

Nie, bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości zwrotu, ani nie mogą być odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.

Bilety na wydarzenia rozrywkowe nie podlegają możliwości wymiany ani zwrotu. Nie mogą być różnież odsprzedawane innym osobom. Zakazane jest wszelkie publiczne oferowanie przeniesienia własności biletów, w tym także w charakterze nagród w konkursach, loteriach, w sprzedaży premiowej lub jakichkolwiek innych promocjach, choćby było ono nieodpłatne.

Prześlij nam dokładny opis błędu na tickets@followthestep.com dołączając zrzut ekranu.

Jak dojechać?

Undercity odbywa się na terenie COS TORWAR przy ulicy Łazienkowskiej 6A, w Warszawie 00-449.

Metrem należy dojechać do stacji Centrum a dalej autobusem lini 171, 520, 525

lub

Metrem należy dojechać do stacji Politechnika a dalej autobusem lini 182, 502, 522. Czas dojazdu ok 10 min.

W okolice festiwalu dojeżdża kilka linii autobusowych:

138, 141, 143, 151, 171, 182, 185, 188, N25 – przystanek Torwar

107, 141, 159, 185, 187, N33, N83 – Legia-Stadion

107, 108, 138, 143, 159, 162, 171, 182, 187, 411, 502, 514, 520. 523, 525, N25, N33, N83 – przystanek Rozbrat

Najwygodniejsze połączenie dla wszystkich podróżujących pociągiem to dojazd na stację DWORZEC CENTRALNY W WARSZAWIE, a następnie dojazd na teren festiwalu komunikacją miejską.

Dojazd SKM lub WKD na stację WARSZAWA ŚRÓDMIEŚCIE, a następnie dojazd na teren festiwalu komunikacją miejską.

Lotnisko WARSZAWA (WAW) – 30 min

Na lotniku wsiądź w autobus lini 188 z przystanku LOTNISKO CHOPINA – PRZYLOTY 02 i wysiądź na przystanku ROZBRAT 01, dalej 5 min pieszo.

Lotnisko MODLIN (WMI) – 1,5 h

Podróżuj liniami ZL –> R90 –> 28 –> 185

lub ZL –> R90 –> 171

lub ZL –> R90 –> 18 –> 185

Wejście na festiwal

Uczestnikiem festiwalu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, która najpóźniej w dniu festiwalu ukończyła 18-nasty rok życia. Osoby małoletnie poniżej 18-nastego roku życia nie będą wpuszczane na teren imprezy pomimo ważnego biletu wstępu.

Nie, uczestnikiem festiwalu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, która najpóźniej w dniu festiwalu ukończyła 18-nasty rok życia.

Osoby małoletnie poniżej 18-nastego roku życia nie będą wpuszczane na teren imprezy pomimo ważnego biletu wstępu.

Tak, zdecydowanie. Ze względu na własne bezpieczeństwo warto mieć ze sobą dokument potwierdzający tożsamość. Dodatkowo taki dokument pozwoli na weryfikację wieku osób uprawnionych do samodzielnego przebywania na terenie festiwalu. Więcej informacji w regulaminie.

Tak. Jeśli uczestnik nie posiada dowodu osobistego, może go zastąpić innym ważnym dokumentem ze zdjęciem, np. legitymacją szkolną czy studencką lub paszportem.

Nie, uczestnikiem festiwalu może być wyłącznie osoba pełnoletnia, która najpóźniej w dniu festiwalu ukończyła 18-nasty rok życia.

Osoby małoletnie poniżej 18-nastego roku życia nie będą wpuszczane na teren imprezy pomimo ważnego biletu wstępu.

Bardzo prosimy o przyjazd na teren festiwalu z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym w celu dotarcia na czas na koncert ulubionego artysty. Optymalny czas przybycia przed rozpoczęciem wybranego artysty to 2 godziny.

Co mogę zabrać na festiwal a czego nie?

Wnoszenie selfiesticków, statywów, dronów, dużych parasoli ze szpiczastymi metalowymi lub drewnianymi zakończeniami oraz pojazdów typu deskorolka, hoverboard, rolki oraz innych jednośladów jest niedozwolone. Uczestnik festiwalu może zabrać ze sobą małą, składaną parasolkę. Informujemy, że festiwal posiada zerową tolerancję dla posiadaczy wszelkich substancji odurzających. Pozostałe przedmioty, których wniesienie na teren festiwalu jest zabronione wymienione są w regulaminie imprezy.

Tak, na teren festiwalu można wnieść power bank niewielkich rozmiarów (mieszczący się w dłoni).

Nie. Na terenie festiwalu znajdziesz wiele stoisk z jedzeniem i napojami.

Osoby, których stan zdrowia wymaga podania specjalistycznych lekarstw, mogą posiadać niezbędne im lekarstwa i przybory medyczne do podania lekarstw, jednak wymagane jest okazanie zaświadczenia lekarskiego o konieczności posiadania ich przy sobie. Wnoszenie własnego jedzenia i napojów jest możliwe wyłącznie w przypadku ściśle określonych diet potwierdzonych orzeczeniem lekarskim. Prosimy jednocześnie aby jedzenie i napoje przechowywane były w sposób nienaruszający postanowień regulaminu w kwestii bezpieczeństwa (niedozwolone są napoje w puszce, szklanych butelkach, termosy). Osoby z cukrzycą zachęcamy do zabrania ze sobą saszetek z płynną glukozą, dostępnych w każdej aptece.

Nie, na terenie festiwalu obowiązuje zakaz robienia zdjęć i używania lamp błyskowych w telefonach komórkowych. Nie również można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych, kamer ani innego sprzętu nagrywającego audio-video bez pozwolenia organizatora.

Usługi na terenie festiwalu

W pobliży terenu festiwalu nie ma dostępnego parkingu przeznaczonego dla festiwalowiczów. Prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej lub taksówek, a zmotoryzowanych festiwalowiczów prosimy o pozostawianie samochodów w mieście.

Przed wejściem na festiwal znajduje się depozyt gdzie każdy z uczestników może zostawić swoje przedmioty. Cena depozytu wynosi 20zł.

Na terenie festiwalu znajduje się szatnia w której każdy z uczestników może zostawić swoje przedmioty.

Uwaga: szatnia nie jest depozytem. W celu pozostawienia w bezpiecznym miejscu wartościowych przedmiotów udaj się do depozytu.

Na terenie festiwalu znajduje się punkt rzeczy znalezionych lokalizowany w depozycie głównym, więc jeśli zgubiłeś jakikolwiek przedmiot to właśnie lost&found jest miejscem do którego powinieneś się udać. Jeśli twoje zguby nie znalazły się w punkcie, skontaktuj się z nami na lost@followthestep.com.

Płatności na festiwalu

Na festiwalu zapłacisz własnymi kartami płatniczymi oraz telefonami obsługującymi płatności w technologi zbliżeniowej.

Osoby z niepełnosprawnościami

Tak, w przypadku, gdy osoba niepełnosprawna chce uczestniczyć w imprezie wraz z opiekunem, każda z tych osób zobowiązana jest do nabycia biletów.

Opiekunowie osób ze znaczną niepełnosprawnością w uzasadnionych przypadkach mogą skorzystać z bezpłatnego wstępu na teren festiwalu (tylko z osobą ze znacznym stopniem niepełnosprawności) po wcześniejszym kontakcie z organizatorem i udzieleniem indywidualnej zgody.

Staramy się, aby każde nasze wydarzenie było w pełni dostępne dla wszystkich naszych gości. Jeżeli na planie widowni nie ma zaznaczonych miejsc specjalnie przygotowanych dla osób poruszających się na wózkach, poproś o pomoc naszą obsługę, która wskaże bezpieczne miejsca przewidziane dla osób z niepełnosprawnościami.

Przydatne informacje

Szczegółowy harmonogram koncertów zostanie opublikowany bliżej daty rozpoczęcia na naszych social mediach. Stay tuned!

Na terenie festiwalu znajduje się punkt medyczny.

Pamiętaj o spożywaniu odpowiedniej ilości wody. Jeśli poczujesz się źle, poproś o pomoc obsługę medyczną lub jednego z pracowników służby informacyjnej lub porządkowej.

Na terenie festiwalu obowiązuje zakaz robienia zdjęć i używania lamp błyskowych w telefonach komórkowych. Nie również można wnosić profesjonalnych aparatów fotograficznych, kamer ani innego sprzętu nagrywającego audio-video bez pozwolenia organizatora.

Jeśli chciałbyś robić profesjonalne zdjęcia na festiwalu, zajrzyj do zakładki MEDIA na stronie festivalu.

Chcemy, aby wszyscy, którzy pojawią się na Undercity, zarówno uczestnicy jak i artyści, czuli się tu swobodnie i wykorzystywali każdą chwilę na parkiecie do granic możliwości – według myśli „tu i teraz”. Dlatego prosimy o uszanowanie polityki braku fotografowania i nagrywania podczas setów artystów oraz na całym terenie festiwalu. Pozwólmy sobie nawzajem korzystać z klimatu i muzyki, czyli przeżyć tę noc najlepiej i najbardziej komfortowo jak jest to możliwe.

Każdy z nas jest inny, ale łączy nas to, że tej nocy spotykamy się w jednym miejscu z powodu miłości do muzyki. Chcemy, żeby ta miłość była widoczna również w relacjach międzyludzkich, dlatego apelujemy o wzajemny szacunek i uprzejmość. Undercity ma być miejscem wolnym od podziałów i nienawiści – chcemy, aby wszyscy, niezależnie od orientacji, wyznania, czy wyglądu, czuli się podczas festiwalu bezpiecznie i komfortowo. Jeśli będziecie świadkami sytuacji będącej przejawem nienawiści i agresji – niezwłocznie poinformujcie ochronę.